Sağlık Müdürlüğü Futbol Turnuvası sona erdi

Gerçekleşen final maçlarına İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney Başkan Yrd. Mustafa Tekin Derince EAH Başhekimi Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın Op. Dr. Alper Gültekin Uz. Dr. Ertunga Öney hastane idarecileri hekimler sağlık çalışanları ve aileleri ile çok sayıda sporsever vatandaş katılım sağladı.

ŞAMPİYON ONE FC

One Fc Derince EAH rakibi VM Medicalpark Narcos takımını çekişmeli ve heyecanlı geçen maç sonucunda 2-1 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

HAKEM MUSTAFA ÇULCU

Turnuvanın final maçını ülkemiz ve ilimizin gururu milli hakemimiz MHYK Başkan Vekili Mustafa Çulcu yönetti.İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney Çulcuya turnuvaya katkılarından dolayı plaket takdim ederek teşekkürlerini iletti. Oldukça çekişmeli geçen final maçı sonrası futbolculara madalya ve ödüllerini İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney takdim etti.

3 VE 4 OLAN TAKIMLAR VM Medicalparkın diğer temsilcisi VM Medical FC ise 3- 4.lük maçında Kobralar takımını 3-2 yenerek turnuvayı üçüncü bitirdi.3.ve [http://bitirdi.3.ve] 4. olan takımlara ödülleri İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yrd. Mustafa Tekin tarafından takdim edildi.

DOWN SENDROMUNA DİKKAT ÇEKTİLER

Sağlık çalışanları toplumsal farklılıklara eğitime dikkat çekmek için bu sene Down sendromlu bireylerin sosyal hayatlarına yönelik çalışmalar yaparak bu öğrencilerin hayatın içinde var olmalarını sağlamak amacıyla etkinlikte düzenledi. Gölcük Down Sendromlular Derneği yöneticileri ve Down sendromlu çocuklar kendileri için özel olarak düzenlenen halı saha maçı ile stres atarak doyasıya eğlendiler. Maç sonrasında düzenlenen ödül ve kupa töreninde çocukların mutluluğu gözlerinden okundu. Çocuklara madalya ve kupaları İl Sağlık Müdürülüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Mustafa Tekin tarafından takdim edildi.

- Kartepe Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kartepegazetesi.com.tr/haber/2485960/saglik-mudurlugu-futbol-turnuvasi-sona-erdi