Kağıtsporlu Şevval engel tanımadı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporun başarılı sporcusu Şevval Devrim Antalyada yapılan Özel Sporcular 1. Bölge Yüzme Şampiyonasında başarılarına bir yenisi daha ekledi ve zirvedeki yerini korudu.

5 DALDA 5 ALTIN

Büyükşehir Kağıtsporlu Şevval Devrim Özel Sporcular 1. Bölge Yüzme Şampiyonasında 5 dalda mücadele etti. 50 metre serbest 100 metre serbest 200 metre serbest 400 metre serbest ve 800 metre serbest branşlarında 1. olarak turnuvayı 5 altın madalya ile tamamladı.

HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

Özel Sporcular 1. Bölge Yüzme Şampiyonasında mücadele ettiği 5 dalda da altın madalya kazanan Kağıtsporlu Şevval 20162017 ve 2018 yıllarında olduğu gibi 2019 yılında düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasından da altın madalya ile dönmeyi hedefliyor.

MİLLİ TAKIM YOLUNDA

Özel Sporcular 1. Bölge Yüzme Şampiyonasında mücadele ettiği 5 dalda altın madalya yolunda yaptığı yüksek derceler ile Büyükşehir Kağıtsporlu başarılı sporcunun Özel Sporcular Yüzme milli takım yolundada önemli bir yol kat etti. Türkiye Şampiyonasında göstereceği performans ile Şevvalin milli takıma girmesine kesin gözüyle bakılıyor.

- Kartepe Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kartepegazetesi.com.tr/haber/2370575/kagitsporlu-sevval-engel-tanimadi