Reklamı Kapat

Resim yarışması birincileri ödüllerini aldı

Koronavirüs salgını nedeniyle eğitimlerine evde devam eden öğrencilere yönelik Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen Ödüllü Resim Yarışmasında 4 kategorinin birincileri ödüllerini aldı.

Haber albümü için resme tıklayın

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs Covid-19 salgınını bertaraf edebilmek için Evde Kal çağrılarına uyan Başiskeleli öğrencilere yönelik Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler geçen hafta belli olmuştu.

Başiskele ilçesindeki 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrenciler arasında düzenlenen Ailemizle Evimiz Okulumuz Resim Yarışmasında 4 kategoride birinci olan öğrencilere ödülleri Başiskele Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personelleri aracılığıyla evlerine kadar gidilerek teslim edildi.

5. Sınıf Kategorisinde 1. olan Serdar Ortaokulu öğrencisi Ümmügülsüm Katık 6. Sınıf Kategorisinde 1. olan Güneş Ortaokulu öğrencisi Murat Çağrı Bilgin 7. Sınıf Kategorisinde 1. olan Şehit Emrah Sapa Ortaokulu öğrencisi Tuana Erdem ve 8. Sınıf Kategorisinde 1. olan Yuvacık Aydınkent Ortaokulu öğrencisi Halime Tan 1000 TLlik ödüllerini aileleriyle birlikte evlerinde teslim aldılar.

BAŞKAN ÖZLÜ JÜRİDEN TAM PUAN ALAN ÖĞRENCİYE SÜRPRİZ YAPMIŞTI

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü Ailemizle Evimiz Okulumuz Resim Yarışmasında 6. Sınıf kategorisinde jüri üyelerinden tam puan alarak 1. olan Güneş Ortaokulu öğrencisi Murat Çağrı Bilgin ve ailesine geçen hafta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında sürpriz yaparak 1000 TLlik ödülünü ve resminin basılı olduğu brandayı aileye teslim etmişti.

Her sınıf kategorisinde 1inciye 1000 TL 2inciye 500 TL ve 3üncüye 250 TL Jüri ve Başkan Özel Ödülü kazananlara Tablet bilgisayar verilen Resim Yarışmasında dereceye giren diğer minik ressamlar da ödüllerini aldı.

5. Sınıf Kategorisinde Dereceye Girenler:

1. Ümmügülsüm Katık - Serdar Ortaokulu 5/C

2. Ela Karaoluk - Şehit Emrah Sapa Ortaokulu 5/D

3. Ceren Güven - Misak-ı Milli Ortaokulu

6. Sınıf Kategorisinde Dereceye Girenler:

1. Murat Çağrı Bilgin - Güneş Ortaokulu 6/B

2. Nehir Aydın - Aydınkent Ortaokulu 6/B

3. Ahmet Eren Argın - Aydınkent Ortaokulu

7. Sınıf Kategorisinde Dereceye Girenler:

1. Tuana Erdem - Şehit Emrah Sapa Ortaokulu 7/C

2. Gülce Güler - Aydınkent Ortaokulu 7/B

3. Miray Akbaş - Yuvacık Aydınkent Ortaokulu

8. Sınıf Kategorisinde Dereceye Girenler:

1. Halime Tan - Yuvacık Aydınkent Ortaokulu 8/A

2. Alp Doğukan Yüksel - Şehit Yunus Emre Ezer Ortaokulu 8/C

3. Nursen Topçu - Yuvacık Aydınkent Ortaokulu

JÜRI ÖZEL ÖDÜLÜ:

Eflin Berr Şeflek - Özel Nadide Ortaokulu 6/B

BAŞKAN ÖZEL ÖDÜLÜ:

Betül Çapa - Şehit Emrah Sapa Ortaokulu - 6/C

30 Nisan 2020 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.