Reklamı Kapat

Covid-19 ile mücadelede KOBİ’lere büyük NEFES

Kocaeli Sanayi Odası olarak Covid-19 salgınından dolayı ekonomik güçlük yaşayan işletmelerimizin finansman ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla TOBB NEFES KREDISIni Odamız bünyesinde başlatıyoruz.

Cumhurbaşkanlığımızca açıklanan Hazine ve Maliye Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında KOBİlere düşük faizli kredi sağlamak için hayata geçirilen ve TOBB ile 365 Oda/Borsa olarak tüm kaynaklarımızı devreye aldığımız TOBB Nefes Kredisi projesiyle işletmelerimize 6 milyar TLnin üzerinde kredi imkanı sağlamış olacağız.

TOBB Nefes Kredisinden yararlanmak isteyen cirosu 25 milyon TLnin altında olan işletmeler Kocaeli Sanayi Odası faaliyet belgeleriyle birlikte Kocaeli Denizbank şubelerine başvurabilecekler ve azami 100 bin TL kredi kullanabilecekler.

TOBB ve KGF ile yapılan iş birliği kapsamında Odamız üyesi olan KOBİlere özel 2020 yılında anapara ve faiz ödemesiz 2021 yılında ise 12 eşit taksitli ve yüzde 75 yıllık faiz oranıyla NEFES KREDISI sunulacak.

BILGI NOTU: NEFES KREDISI KAMPANYASI SÜRESINCE YOĞUNLUĞU AZALTMAK VE DAHA SAĞLIKLI HIZMET VEREBILMEK AMACIYLA DENIZBANK ŞUBELERINDEKI ÇALIŞMA SAATLERI 09.00-17.00 ARASINDA OLACAK ŞEKILDE YENIDEN DÜZENLENMIŞTIR.

28 Nisan 2020 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.