Reklamı Kapat

Muhsin Yazıcıoğlu kabri başında anıldı

BBP Kocaeli İl Başkanı Remzi Kaya, Muhsin Yazıcıoğlu’nu ölümünün 11. yıldönümünde kabri başında dualarla andı.

BBP Kocaeli İl Başkanı Remzi Kaya, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün 11. yıldönümünde bir mesaj yayımladı. Kaya, "Bugün 25 Mart biz Alperenler için zamanın buz tuttuğu bundan on bir yıl önce 25 Mart 2009'da mert bir adamı, namertlerin harcadığı gündür. On bir koca yıl geçmesine rağmen rahmetli şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun katilleri halen bulunamamış. Suikasti aydınlatmak bizim namus borcumuzdur diye söz verenler halen namus borçlarını ödememişlerdir. Er ya da geç bu suikast te dahili olan tüm alçaklar bir gün adalet karşısında hesap vereceklerdir. Her yıl 25_31 Mart tarihlerinde Rahmetli şehit liderimiz ve birlikte şahadete yürüyen yol ve dava arkadaşlarımızı Tüm Türkiye de ve Avrupa'daki gönül temsilciliklerimiz de anma programları ile yad ediyorduk.

KABRİ BAŞINDA ANDILAR 

Bizler de Büyük Birlik Partisi Kocaeli teşkilatları olarak bu yıl hem 25 Mart’ta kabri başında anma, hem de ilimizdeki çeşitli etkinlikler ile Rahmetli Liderimizin hayatını konu alan 28 Mart’taki tiyatro gösterisini maalesef koronavirüsle mücadele kapsamında devletimizin aldığı karar ve camiamızın-toplumun sağlığını önceleyerek bu yıl düzenleyeceğimiz anma programlarını erteledik. Rabbim bu Asil Türk milletimizi ve ümmeti Muhammed’i her türlü afetlerden, kaza, bela ve salgınlardan korusun İnşallah. Bu vesile; şehadetlerinin 11.yılında şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve onunla birlikte şehadete yürüyen kıymetli dava arkadaşlarımız, Erhan Üstündağ, Yüksel Yancı, Murat Çetinkaya ve İsmail Güneş'i ve tüm şehitlerimizi rahmetle ve şükranla yâd ediyorum. Ruhları şâd, mekanları cennet olsun.”

25 Mart 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.