Reklamı Kapat

Körfez Belediyesi yaşlıların hizmetinde

Koronovirüsle mücadele kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü vatandaşların imdadına Körfez Belediyesi ekipleri yetişiyor. Sokağa çıkamayan vatandaşların her türlü ihtiyacı için seferber olan ekipler 7/24 hizmet veriyor

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Körfez Belediyesi ekipleri tarafından koronavirüsle mücadele kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü vatandaşların imdadına Körfez Belediyesi ekipleri yetişiyor. Sokağa çıkamayan vatandaşların alışveriş başta olmak üzere 65 yaş üstü vatandaşların günlük birçok ihtiyacını karşılarken uygulamadan duyulan memnuniyet ise en üst düzeye ulaştı.

500 00 50Yİ ARAYIN

Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi 500 00 50yi arayan vatandaşlar taleplerini aktarmaları sonrasında zabıta ekiplerine bilgi veriliyor ve ekipler yaşlı vatandaşın evine gidiyor. Çok özel bir çalışma yürüten ekipler vatandaşın ihtiyaç listesini alarak gerekli alışverişi yapıyor ve fişi ile birlikte tekrar vatandaşa teslim ediyor.

İHTİYAÇLARI GİDERİLİYOR

Alışveriş dışında yaşlı vatandaşlarımızın aciliyet arz eden durumlarında da zabıta ekipleri devreye giriyor. 65 yaş üstü vatandaşların para çekme gibi durumlar için banka ve PTT şubelerine ilaç yazdırmak gibi talepleri için de Aile Sağlığı Merkezlerine sevkleri sağlanıyor.

7/24 ESASIYLA HİZMET

Başkan Şener Söğüt Vatandaşlarımız her türlü ihtiyaçlarını bu çağrı merkezine rahatlıkla ulaştırabilirler. Ekiplerimiz 65 yaş üstü vatandaşlarımızın alışverişleri de dâhil olmak üzere her türlü ihtiyaçlarını anında gideriyor. Çağrı merkezimizin 7/24 esasıyla hizmet vereceğinin ve yaşlı vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacının anında giderileceğinin bilinmesini istiyoruz dedi.

25 Mart 2020 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.