Reklamı Kapat

Ak Parti eski ilçe başkanlarını topladı "Toplantıya Başkan Kocaman’da katıldı"

Ak Parti Kocaeli, Yalova ve Sakarya mevcut ve önceki dönem ilçe başkanları Ak Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda bir araya geldi. Ak Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde gerçekleşeceği duyurulan ancak yoğun programdan dolayı katılamadığı toplantıya Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Ali İhsan Yavuz başkanlık yaptı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Deniz Karamert- Ak Parti Kocaeli, Yalova ve Sakarya mevcut ve önceki dönem ilçe başkanları bugün Ak Parti Genel Merkez’de çalıştay şeklinde yapılan toplantıda bir araya geldi. Ak Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde gerçekleşeceği duyurulan ancak yoğun programdan dolayı katılamadığı toplantıya Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz başkanlık yaptı.

ESKİ-YENİ AYRIMI OLMADIĞININ ALTI BİR KEZ DAHA ÇİZİLDİ

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli, Yalova ve Sakarya mevcut ve önceki dönem ilçe başkanlarının katıldığı çalıştay şeklinde yapılan toplantıda önceki dönem ilçe başkanlarına bugüne kadar verdikleri emeklerden dolayı teşekkür edildi. Toplantıda ayrıca siyasette vefanın adı olan AK Parti’de millete hizmetkarlık yolunda eski-yeni ayrımı olmadığının altı bir kez daha çizildi. 

RAPOR HAZIRLANIP ERDOĞAN’A SUNULACAK

Toplantıda emeği geçen ilçe başkanlarının kongre süreci ile ilgili görüşleri alınırken bir anket çalışması da yapıldı. Ankette, ilçeleriyle ile ilgili eksikliklerin neler olduğu ve bu eksikliklerin giderilmesi için hangi tavsiyelerde bulunabilecekleri soruldu. Ayrıca, kadın ve gençlere yönelik hangi politikaların yapılabileceği, AK Parti'nin en iyi icraatlarının neler olduğu, teşkilatta ne kadar süredir çalıştıkları gibi soruların yer aldığı öğrenildi. Toplantıda yapılan anket sonuçlarından rapor hazırlanıp bu rapor Ak Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak.

ERDOĞAN TEŞEKKÜR MEKTUBU KALEME ALMIŞTI

Ak Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz haftalarda eski ilçe başkanları için bir "teşekkür mektubu" da kaleme almıştı. Erdoğan mektubunda, teşkilat olarak herkesin elini taşın altına soktuğunu belirterek "Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz, kimi zaman fedakarlıklar yapmamız gerekebiliyor. AK Parti'de yeni-eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır" sözlerine yer verilmişti.

EYİGÜN’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Bu toplantının ardından Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı; Altyapı Yatırımlar Genel Müdürü Yalçın Eyigün'ü makamında ziyaret ederek ilçede yapılması planlanan yatırımlar hakkında istişarede bulundu.

20 Şubat 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.