Reklamı Kapat

İYİ Parti Kartepe'de delege seçimlerini tamamladı

İYİ Parti Teşkilatlarında başlayan Kongre sürecinin ilk basamağı olan İlçe Delege seçimleri tüm hızıyla devam ediyor.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Kartepe’de tabanın mevcut İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel etrafında kenetlendiği ve kongrenin tek adaylı olacağı beklenirken. Rekabet olmadığı halde Pazar günü ve hava şartlarının olumsuz olmasına rağmen ilçe binasında yapılan delege seçimlerine Kayıtlı 700 Üyenin 560ının katılması çocuklarıyla ve aileleriyle katılan İYİ Partililer Demokrasi sınavından başarıyla geçtiler.Partililerin yüzünü güldürdü..

Kartepe’de Parti tabanının ortak aday olarak belirlediği ve etrafında kenetlendiği mevcut ilçe başkanı Haluk Tamyüksel’in listelerine herhangi bir muhalefet olmamasına ve rakabet ortamı oluşmamasına rağmen ilçe binasında gerçekleşen seçimlere tatil günü olmasına ve hava koşullarının olumsuzluğuna aldırmadan çoluk çocuk aileleriyle birlikte Kartepe’de kayıtlı 700 üyenin yaklaşık 600’ünün katılım göstermesi İYİ Partililerin yüzünü güldürdü.

Genel Merkez ve İl Teşkilatınında yoğun ilgi gösterdiği Kartepe İlçe Delege Seçimlerine katılan   İYİ Parti GİK Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Cumali Durmuş, Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Disiplin Kurulu Başkanı Murat Metin, İl Yöneticileri Ufuk Turan,  Bahadır Yaşar, Cenk Erbil, Pelin Dönge, Aşkın Alpaslan, Zehra Korucuoğlu, Serhan Hacıhüseyinoğlu, Cem Serhat Dayanç, Buğra Yiğit Kılıç, Mustafa Ağı ve Şaban Ufuk seçimlere katılarak Demokrasiye ve Partisine sahip çıkan parti üyeleriyle yakında ilgilenerek bol bol resim de çekildiler.

Şubat Ayında Yapılacak olan Kongre için tek Aday olan mevcut ilçe Başkanı Haluk Tamyüksel, “ Bugün burada muhteşem bir ilgi ve yoğunluk ile Ülkesine Demokrasiye Partisine ve bizlere sahip çıkan üyelerimize teşekkür ediyor. Gösterdikleri bu coşku ile bizlerin kararlılığını perçinlediklerini yürüdüğümüz yolda ki haklılığımızı bir kere daha doğruladıklarını söylemek istiyorum. İlçemizde de Şehrimizde de Ülkemizde de görülmektedir ki iktidarın alternatifi İYİ Partidir. Vatandaşın talebine beklentisine cevap verecek kadrolar buradadır.. Şubat ayını bekleyin.  Sürpriz transferler ve isimler ile karşılaşacaksınız. DAHA YENİ BAŞLIYORUZ “dedi.

20 Ocak 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.