Reklamı Kapat

Kocaeli Kent Konseyşnden bir seminer daha

Kocaeli Kent Konseyi, Türk Kızılayı İzmit Şubesi ve Genç Kocaelililer Derneği birlikteliğinde faydalı bir bilinçlendirme seminerine daha imza atıyor.

Kaza ve kriz anlarında hem hızlı hem de doğru müdahale edebilecek vatandaşların ilk yardım konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilecek seminer Türk Kızılayı Kocaeli Şubesi İlk Yardım Eğitimi Mesul Müdürü Kezban Gümüş tarafından verilecek.

Toplamda beş saat sürecek bilinçlendirme seminerinde, solunum ve kalp durması, yanık, donma, bilinç bozukluğu, zehirlenme, kırık, kanama, hayvan ısırması ve kaza sonrasında yaralılara ilk müdahaleyle yaralıların taşınması gibi birçok olumsuz durumda hızlı ve pratik müdahale edebilme yetisinin kazanılmasına imkan sağlayan ilk yardım tedavi yöntemleriyle ilgili bilgi verilecek ve uygulamalı tedavi yöntemleri gösterilecek.

7 Aralık Cumartesi Günü 13:00-17:00 saatleri arasında Kocaeli Kent Konseyi Toplantı Salo’nunda gerçekleştirilecek İlk Yardım Eğitimi Bilinçlendirme Seminerine katılmak isteyen vatandaşlarımızın Kocaeli Kent Konseyi web sitesini ziyaret ederek başvuru yapabilirler. Ücretsiz yapılacak seminere tüm Kocaeli halkı davetlidir.

03 Aralık 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.