Dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi

Gölcükte Öğrenciysen Projesi kapsamında Gölcük Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürkü Anma Günü etkinlikleri kapsamında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen törenle ödülleri verildi.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Ödül törenine Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında okul öncesi ilkokul ortaokul lise öğrencileri arası resim şiir ve kompozisyon dallarında ortaokul ve lise öğrencileri arası Cumhuriyet Kupası Kros Yarışmasında ayrıca 10 Kasım Atatürkü Anma Günü etkinlikleri kapsamında ortaokul ve lise öğrencileri arasında düzenlenen Atatürk Kupası Masa Tenisi Turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

KAYMAKAM CENGİZ KARABULUT 1.LERE ÖDÜLLERİNİ VERDİ

Okul öncesi öğrencileri arası Hür ve Güzel Vatanım konulu resim yarışmasında ilçe 1.olan Saraylı Yunus Emre Anaokulu öğrencisi Zeynep Alya Emene

İlkokullar arası Hür ve Güzel Vatanım konulu resim yarışmasında ilçe 1.si olan Pirireis İlkokulu öğrencisi Duru Şıkkibala

Ortaokullar arası Hür ve Güzel Vatanım konulu resim yarışmasında ilçe 1.si olan Cahit Külebi Ortaokulu öğrencisi Ayşegül Özçelike

Ortaokullar arası Yaşasın Cumhuriyet konulu şiir yarışmasında ilçe 1.si olan Cahit Külebi Ortaokulu öğrencisi Levent Bayrakdaroğluna

Liseler arası Cumhuriyetin Önemi konulu kompozisyon yarışmasında ilçe 1.si olan Gölcük Fen Lisesi öğrencisi Ebru Uzuna

CUMHURIYET KUPASI KROS YARIŞMASI LISE GENÇ KIZLAR KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1.Gölcük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Ceylan Tana 2.Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi Burcu Arslana 3.Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Nilay Güre 4.Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Damla Yııldıza

ATATÜRK KUPASI MASA TENISI TURNUVASINDA LISE GENÇ ERKEKLER KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1.Gölcük Fen Lisesi Kaan Mumcuya 2.Gölcük Anadolu Lisesi Emre Bozkurta 3.Gölcük Anadolu Lisesi Muhammed Bilene 4.Gölcük Anadolu Lisesi Hakan Efe Türkmene ödülleri Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut tarafından verildi.

BAŞKAN YARDIMCISI FİKRET ORMANCIOĞLU ÖDÜLLERİ VERDİ

Okul öncesi öğrencileri arası Hür ve Güzel Vatanım konulu resim yarışmasında ilçe 2.olan Şirinköy Anaokulu öğrencisi Sare Balabana

İlkokullar arası Hür ve Güzel Vatanım konulu resim yarışmasında ilçe 2.si olan Barbaros İlkokulu öğrencisi Hayrunisa Aka

Ortaokullar arası Hür ve Güzel Vatanım konulu resim yarışmasında ilçe 2.si olan Cahit Külebi Ortaokulu öğrencisi Sevgi Nursena Muratlıya

Ortaokullar arası Yaşasın Cumhuriyet konulu şiir yarışmasında ilçe 2.si olan Uğur Mumcu Ortaokulu öğrencisi Asya Yıldırıma

Liseler arası Cumhuriyetin Önemi konulu kompozisyon yarışmasında ilçe 2.si olan Fatih Sultan Mehmet Lisesi öğrencisi Maide Nurgül Buğana

CUMHURIYET KUPASI KROS YARIŞMASI LISE GENÇ ERKEKLER KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1.Çakabey Anadolu Lisesi Mustafa Taşçıya 2.Fatih Sultan Mehmet Lisesi Özgür Ere 3.Barbaros Hayrettin Lisesi Mustafa Akaröze 4.Adnan Menderes Anadolu İmam Hatip Lisesi Yunus Sancaka

ATATÜRK KUPASI MASA TENISI TURNUVASINDA LISE GENÇ KIZLAR KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1.Gölcük Anadolu Lisesi Elif Özyapıya 2.İhsaniye Anadolu Lisesi Züleyha Daşlıtepeye 3.Gölcük Anadolu Lisesi Rana Güncana 4.İhsaniye Anadolu Lisesi İlayda Şerbetçioğluna ödülleri Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu tarafından verildi.

CUMHURIYET KUPASI KROS YARIŞMASI ORTAOKUL YILDIZ ERKEKLER KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1.Gölcük Ortaokulu Serkan Kıra 2.Kocatepe Ortaokulu Emirhan Durmuşa 3.Gölcük Ortaokulu Yunus Emre Öncele 4.Halıdere Ortaokulu Tahsincan Sümere

ATATÜRK KUPASI MASA TENISI TURNUVASINDA ORTAOKUL YILDIZ KIZLAR KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1.Hamidiye Ortaokulu Nilsu Uzuner 2.Hamidiye Ortaokulu Azra Günenç 3.Hamidiye Ortaokulu Zehra Nur Kuloğlu 4.Hamidiye Ortaokulu Seher Aksoya ödülleri Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu tarafından verildi.

CUMHURIYET KUPASI KROS YARIŞMASI ORTAOKUL KÜÇÜK KIZLAR KATEGORISINDE DERECEYE GIREN Yazlık Tabosan Ortaokulu Cemre Albayrak 2. Yazlık Tabosan Ortaokulu Eylül Albayrak 3. Dumlupınar Ortaokulu Zeynep Ceren Kahraman 4. Dumlupınar Ortaokulu Tuana Aydemir

CUMHURIYET KUPASI KROS YARIŞMASI ORTAOKUL KÜÇÜK ERKEKLER KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1. İhsaniye Ortaokulu Muhammed Esat Tosunoğlu 2.  Hamidiye Ortaokulu Muhammed Özer 3. Gölcük Ortaokulu Ahmet Emir Özer 4. Yazlık Tabosan Ortaokulu Muhammet Ali Can

ATATÜRK KUPASI MASA TENISI TURNUVASINDA ORTAOKUL KÜÇÜK ERKEKLER KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1. Yazlık Tabosan Ortaokulu Yunus Enes Ceyhan 2.  Cahit Külebi Ortaokuluı Mert Efe Oruç 3. Hamidiye Ortaokulu Aziz Altun 4. Hamidiye Ortaokulu Emre Altun

ATATÜRK KUPASI MASA TENISI TURNUVASINDA ORTAOKUL KÜÇÜK KIZLAR KATEGORISINDE DERECEYE GIREN 1. Hamidiye Ortaokulu Zeynep Özer 2. Hamidiye Ortaokulu Ecrin Özder 3. Hamidiye Ortaokulu Özgür İşbilen 4. Yazlık Tabosan Ortaokulu Bahar Gülde ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulhalik Köse tarafından verildi.

08 Kasım 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.