Reklamı Kapat

İYİ Parti Kartepe dur durak nedir bilmiyor! ‘Sadece Seçim Dönemlerinde Değil, Her Zaman Yanınızdayız’

İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkilatı, 32 mahallenin muhtarını ziyaret ederek başlattığı mahalle çalışmalarını Uzunçiftlik’te sürdürmeye devam ediyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkilatı, ‘Sadece Seçim Dönemlerinde Değil, Her Zaman Yanınızdayız’ sloganı ile startını verdiği mahalle çalışmalarına devam ediyor. Ziyaretler Uzunçiftlikte’ki buluşmayla kaldığı yerden devam ediyor.

SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR
İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı’nda aldıkları karar doğrultusunda çalışmalara başlayan İYİ Parti Teşkilatı, her hafta bir mahallede toplanarak hem teşkilatların mahallelerle hem de mahallelerin parti ile tanışmasını sağlama amacı güdüyor. Aynı zamanda Kartepe’nin ve Kartepe’lilerin sorunlarını, isteklerini, beklentilerini yerinde tespit ederek vatandaşla birlikte çözüm yollarını tespit etmeye çalışacak.

"DERDİMİZ KARTEPE"

‘Sadece Seçim Dönemlerinde Değil, Her Zaman Yanınızdayız’ sloganı ile startını verdiği mahalle çalışmalarına devam ettiklerini dile getiren İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel konuşmasında; "Bizler sadece partilerde görev alan yöneticiler değil aynı zamanda Kartepe'de yaşayan vatandaşlar olarak da sorunlara hakim olma ve çözüm yollarını bulma konusunda bilinçli olarak hareket etmeliyiz. Her sorunu siyasete bağlayarak, bu sorunlardan siyasi rant elde etmek bizim siyasi düsturumuzda yok. Biz Kartepelilik bilinci ve kimliğiyle hareket ederek daha yaşanabilir bir kent elde etme arzusundayız. Hem de tüm siyasi parti bileşenlerinin, yerel yöneticilerin de içinde olduğu bir bileşen ile. Derdimiz tasamız "bak burada bir açık yakaladık belediyeye buradan yüklenelim" değil.Bakın burada bir hata var gelin el birliği ile düzeltelimdir. Ortak akıl, ortak güç demek. Biz İYİ'ler olarak bugün yaptığımız mahalle toplantılarında dokunduğumuz her vatandaşımızı dinlemek ve fikirlerini almak adına yola çıktık. Raporlarla bunu masaya yatıracak ve gerçek anlamda sorun ve çözüm çalışmalarını yapacağız. Bizleri dinleyen, mahallelerinin sorunlarını dile getirerek bu çözüm yoluna katkı veren tüm Kartepeliler'e teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

"VERİLMİŞ HER BİR OYUN SORUMLULUĞU ÜZERİMİZDE"

"Seçimden Seçime Vatandaşa Gitme Dönemi Bitmiştir".diyen Tamyüksel; "Her an sahada olacak İYİ Parti’ye verilmiş her bir oyun sorumluluğu ile gerektiğinde Yerel Yönetime katkı koyacak, gerektiğinde denetleme ve muhalefet etme görevimizi yerine getireceğiz1 dedi.

18 Ekim 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.