Reklamı Kapat

Mobil ofis karavanı Karamürsel'de

Büyükşehir Belediyesinin seyahat kartları birimindeki artan taleplerin karşılanması için başlattığı Mobil Ofis Karavanı Karamürsel sahilinde.

Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı seyahat kartları birimindeki artan taleplerin karşılanmasına yönelik başlatılan Mobil Ofis Karavanı Karamürsel sahilinde konuşlandı. Mobil Ofis Karavanı vatandaşlara Karamürselde Cuma gününe kadar hizmet verecek.

1 HAFTA BOYUNCA KARAMÜRSELDE

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığınca sunulan kart birimindeki hizmetlere destek amacıyla geliştirilen Mobil Ofis Karavanı Karamürsel sahilinde yerini aldı. Mevcut sabit hizmet ofisleri haricinde yerinde hizmet amaçlanarak geliştirilen Mobil Ofis Karavanı Karamürselli vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor.

YOĞUNLUĞUN ÖNÜNE GEÇİLECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl içerisinde faaliyete başlatılan Mobil Ofis Karavanı vatandaşlara anlık hizmet veriyor. Bu kapsamda Seyahat Kartları ve KOBİS birimleri için hizmet veren Mobil Ofis Karavanı Karamürsel sahilinde hizmet veriyor. Bu süre içinde Mobil Ofis karavanında indirimli ve ücretsiz seyahat kartları basım ve vize işlemlerini yapılacak.

HİZMET VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYOR

Mobil Ofis Karavanı ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi seyahat kartları hizmetini vatandaşın ayağına götürüyor. Seyahat kartları hizmetlerin hızlandırılmasını sağlayan Karavan okulların eğitim öğretime başladığı zamanlarda yaşanan öğrenci kartı yoğunluklarını da azaltıyor.

Ekli Dosyalar

10 Ekim 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.