"Hedefimiz, gençlerimizi yeni çağın lideri yapmaktır"

Başkan Büyükakın Gençlerimizin ulusal ve uluslararası başarılara ima atması için özel programlar üretiyoruz. ifadelerini sarf etti.

Haber albümü için resme tıklayın

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Milli Türk Talebe Birliği MTTB Genel Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile Kocaeli İl Başkanı Muhammed Furkan Atasoy ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi.  MTTB Kocaeli İl Başkanlığının 2018-2019 eğitim döneminde gerçekleştirilen faaliyet raporu hakkında bilgi alan Başkan Büyükakın gençlik üzerine değerlendirmelerde bulundu. Milli Türk Talebe Birliği MTTB Genel Başkanı İsmail Emrah Karayele nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Büyükakın Dünyayı anlayabilen ve sorgulayabilen bir gençlik için tüm imkanlarımızla neslimizin yanındayız dedi.

GENÇLERİMİZİN BİZDEN BEKLENTİLERİNE CEVAP VERİYORUZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı Büyükakını tebrik eden Milli Türk Talebe Birliği MTTB Genel Başkanı İsmail Emrah Karayel ise Geleceğini kendisi toplumu ve dünya insanlığı için en iyi şekilde inşa edecek üniversite gençliğinin taşıması gereken sosyal kültürel ve fikri donanıma sahip ahlaklı kararlı ve gücünü geleneğinden alan bir neslin yetişebilmesi için teşkilat olmak ve her yönü ile Büyük Türkiye ideali amacındayız ifadelerini sarf etti. Geleceğin güçlü toplumlarının güçlü nesillerle olabileceğini vurgulayan Başkan Büyükakın ise Büyükşehir Belediyesi olarak gençlik üzerine verdiğimiz her hizmeti büyük kararlılıkla yerine getiriyoruz. Bu konudaki projelerimizi aynı zamanda geliştirerek gençlerimizin bizden beklentilerine cevap veriyoruz şeklinde konuştu.

BİZİM BİR İDEALİMİZ VE HEDEFİMİZ VAR

Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim ve spora özel önem verdiklerini bu alandaki hizmetlerden gençlerin faydalanması için ulaşılabilirliği artırdıklarını da dile getiren Başkan Büyükakın Üniversite gençliğimizle de yakından ilgileniyoruz. Gençlerimizin ulusal ve uluslararası başarılara ima atması için özel programlar üretiyoruz. Bizim bir idealimiz ve hedefimiz var. Bu da gençlerimizi yeni çağın lideri yapma vizyonudur. Bu konuda kararlı bir şekilde olduğumuzu da vurgulamak isterim. Halkla birlikte yönetimi esas almış bir Büyükşehir Belediyesi olarak kentin yönetimine dair yenilikçi fikirleri gençlerimizden de bekliyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

13 Eylül 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.