İGDER, Türkiye’ye açılıyor Ankara temsilcisi belirlendi

Kısa bir süre önce faaliyetlerini hızlandıran İdealist Gençlik Derneği, yaptığı son toplantıda Tuğba Yıldız’ıAnkara temsilcisi olarak belirledi

Büyütmek için resme tıklayın

İdealist Gençlik Derneği, geçtiğimiz gün olağan toplantısını gerçekleştirdi. Türkiye çapında çalışmalar yapacak olan dernek ilk adımı atarak Ankara temsilcisini belirdi. Yaşam Koçu Tuğba Yıldız’ın Ankara temsilcisi olarak atanmasının ardından dernek, yapacağı çalışmaları da masaya yatırdı.

‘GURUR DUYDUM’

Ankara İl temsilcisi seçilen Yaşam Koçu Tuğba Yıldız,çalışmalar hakkında yönetim kuruluna bilgi verdi. Yıldız, “Beni bu göreve layık gördüğünüz için sizlere teşekkür ediyorum. Derneğimizin Ankara il başkanı olmaktan dolayı ayrıca müteşekkirim. Ankara gurubunda ilk etapta yapmak istediğimiz proje derneğimizin adında da geçtiği gibi idealist bir gençlik yetiştirmek ve duyarlı bir neslin oluşmasını sağlamaktır.Ankara’da Derneğimizin adına yakışır misyon ve vizyonuna uygun projeler ile temsiliyetimizi taçlandıracağız” dedi

DESTEK İSTEDİ

Ankara temsilciliği olarak herkese ulaşacaklarını belirten Yıldız,“Cezaevindeki insanların kişisel gelişimini ve tükenmişlik sendromunu atlatmaları ile alakalı projeyi dernek tarafından Ankara’da yapmak istiyoruz. Bu konuda dernekteki üyelerimden ve Ankara temsilcilerinden destek bekliyorum. Birlikten kuvvet doğar. Derneğimizde diplomanın ve sertifikanın bir önemi yok. Yükümüz sevgi, yolumuz insan diyerek çıktığımız bu yolda kendi hayat felsefemizde insanların eğitim düzeyine değil yaşanmışlıklarına bakarak hareket ediyoruz.Derneğimizdeki herkesi sertifikalı yaşam koçu yapacağız.” dedi.

‘DİĞER İLLERE DE TEMSİLZİ ATAYACAĞIZ’

İdealist Gençlik Derneği Başkanı Ferhat Ertem ise “Derneğimiz Türkiyeleşme yolunda ilk adımını attı ve bu adıma başkent Ankara’dan başladı. Diğer birçok ile de temsilci atayacağız. Türkiye ve dünyada idealist gençliğin sesini gür bir şekilde duyuracağız. Tüm yönetimimize canı gönülden teşekkür ediyorum.Çok güzel bir ekibi hep birlikte kurduk. Tuğba Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum. Derneğimiz emin ve sağlam adımlarla el ele gönül gönüle omuz omuza vererek yükselecektir. Siyaset üstü bir anlayışla siyasi ticari ve dini meselelerden uzak durarak sanat, eğitim, tarih, turizm, kültür, spor ve sağlık alanlarında faaliyet göstereceğiz” dedi. 

13 Temmuz 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.