KOTO’dan gazi lisesi’nin çocuk eğlence merkezine dönüştürülmesi projesine tam destek

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakının yeni yerine taşınan Gazi Anadolu Lisesinin boş kalan binasının şehir merkezine gelen ailelerin çocuklarını bırakabilecekleri eğlence merkezine dönüştürülmesi projesine KOTOdan tam destek.

Büyütmek için resme tıklayın

Alışveriş için İzmit şehir merkezine gelen vatandaşların daha konforlu şartlarda vakit geçirmeleri için uygulamalar geliştiren ve yerel yönetimlerce yapılacak projeleri de destekleyen KOTOdan Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin yeni projesine de tam destek geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakının yeni yerine taşınan Gazi Anadolu Lisesinin şehir merkezinde boş kalan binasının çocuk eğlence merkezine dönüştürme projesi KOTOnun İzmit çarşısında ticari faaliyetlerini sürdüren üyelerinden de tam not aldı.

İZMİT ÇARŞISI ALIŞVERİŞ ÜSSÜNE DÖNÜŞECEK

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif Şen 21. Meslek Komitesinden Meclis Üyeleri Engin Uçar ve Ferhat Akbaş Gazi Anadolu Lisesinin binasında inceleme yaparak projenin İzmitin ticari hayatının geleceği için çok isabetli olduğuna vurgu yaptı. Konuyla ilgili açıklama yapan KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Şen Alışveriş için şehir merkezini tercih eden ailelerin çocuklarını güvenle bırakabilecekleri bir alanın olması yıllardır eksikliği hissedilen önemli bir konuydu. Eğlence merkezinin hayata geçmesi halinde çocuklar güvenle oynarken aileleri de rahat rahat alışveriş yapabilecekler ve çarşıda geçirdikleri süre uzayacak. Bu İzmitte ticari hayatın geleceği için önemli bir uygulamadır. Böylelikle İzmit çarşısı tüm sosyal donatılarıyla alışveriş üssüne dönüşecektir. İvedilikle hayata geçirilmesini bekliyoruz ifadelerine yer verdi.

12 Temmuz 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.