Hercai'de gerçekler ortaya çıkıyor...

Hercai dizisi ATV’de dün akşam 10. Bölümü ile ekrana geldi.

Büyütmek için resme tıklayın

Hercai son bölümde; Miran, Reyyan’ı kurtarmak için Nasuh’un karşısına çıkıyor. Şadoğulları’nın tüm borçlarını silmeyi teklif eden Miran sadece Reyyan’ı istiyor. Nasuh, Miran’ı terslerken Reyyan da Gönül yüzünden Miran’ı istemediğini söylüyor. Azat ile evliliği dedesi tarafından emredilen Reyyan iki arada bir derede kalıyor. Azat bu karar sevinen tek kişi. Hazar, Reyyan’a gerçek babası olmadığını söylemek istiyor. Üstelik bu sözlerini Azat da duyuyor. Peki Hercai 11. Yeni bölüm fragmanı geldi mi? Haberimizden Hercai 10. Son bölüm son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

Hercai 10. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yayınlanan 10. bölümde; Miran Şadoğlu konağını basıyor. Amacı Reyyan'ı almak. Ama Nasuh herkesi şaşırtan bir karar veriyor. Miran, Reyyan’ın Azat ile evlenmesini kabullenemiyor. Evlilik haberini alan Gönül mutluluktan havalara uçuyor. Reyyan kalbini susturmaya çalışırken, hiç Miran'ı görmemiş gibi hayatına devam etmek istiyor. Ancak Miran'ın ondan vazgeçmeye niyeti yok. Öte yandan Reyyan'ın gerçek babasının Hazar olmadığını artık Azat da biliyor. Peki Hercai 10. bölümde başka neler yaşandı?

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 10. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Miran, Şadoğlu ailesinin tüm borçlarını sileceğini ve bu düşmanlığı bitireceğini söylüyor. Miran, Nasuh'tan sadece Reyyan'I istiyor. Hazar, Miran'ın yakasına yapışıyor. Nasuh oğlunu sakinleştirip Miran'ın teklifini Kabul edecek gibi görünüyor. Azat Reyyan'ın ‘satılmasını' şiddetle karşılıyor. Nasuh, Miran'a Aslanbeyler'e karşı eğilmeyeceğini söyleyerek para için Şadoğlu soyadını taşıyan birini satmayacaklarını söylüyor. Ayrıca borcunu ödemenin de Reyyan'I korumanın da düşmanına kalmadığını söylüyor. Nasuh, Reyyan'ın Azat ile evleneceğini söylüyor. Herkes bu sözleri büyük şokla dinliyor. Ama bir tek Azat bu karara seviniyor. Miran, Reyyan'I tutup bir şey söylemesini isterken Gönül kapıdan görülüyor. Reyyan, Miran'I herkesin gözü önünde reddediyor. Ayrıca Azat ile evleneceğini söyleyerek, ‘beni satın almaya kalktın' deyip tersliyor. Miran gidince Nasuh evdekileri tembihleyerek verdiği karardan dönmeyeceğini söylüyor. Reyyan, ailesinin engellemesine ragmen Nasuh'un yanına gidiyor. Reyyan olanları anlamak istiyor. Nasuh bir kez daha Reyyan'a değil soyadına değer verdiğini söylüyor. Nasuh, Hazar'a da oğlunu kaybetmemek için bu kararı aldığını söylüyor. Ancak aklında Reyyan ile ilgili hala kötü düşünceler var ve Reyyan'ın ölüme kendi ayakları ile gideceğini söylüyor.

AZİZE'DEN MİRAN'A TOKAT


Miran, kapıdaki Gönül'ü görüyor ve kolundan tutup dışarı atıyor. Gönül onu korumak için geldiğini söylerken Miran onu etrafında görmek istemediğini söylüyor. Öfke ile arbaya atlayıp Gönül'ü eve götürüyor. Miran eve gidince Azize'nin karşısına çıkıyor. Bağırışı ile tüm aile avluda toplanıyor. Miran babannesine hacizi sorarken Azize, Miran'a tokat atıyor. Ve Miran'dan önce o hesap sormaya başlıyor. Miran, Reyyan'ın Azat ile evlenmek zorunda olduğunu haykırıyor. Azize haczi çekmeyeceğini ve malın ona ait olduğunu söylüyor.

HAZAR, REYYAN'IN GERÇEK BABASI DEĞİL

Hazar, kızının sevmediği adamla evlenmesini istemiyor. Hazar karısı ile konuşarak Reyyan'a gerçekleri söylemesini istiyor. Azat, Hazar'ın Reyyan'ın gerçek babası olmadığını öğreniyor. Hazar, Reyyan'I nasıl sevdiğini anlatıyor. Zehra ise Reyyan'a babalık ettiği için Hazar'a minnettar olduğunu söylüyor. Hazar bu gerçeği söylemesi gerektiğini ve Reyyan'ın kendini yakmamasını anlatıyor. Ama Zehra bu fikre sıcak bakmıyor. Azat duydukları ile büyük bir şok yaşıyor ve kendini sokağa atıyor.

18 Mayıs 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.