Yeni bir oluşum için bir araya geldiler

Körfez'de ikamet eden, sosyal ve kültürel etkinliklerdeki aktif çalışmalarıyla tanınan bir grup kadın; yine bir oluşum için bir araya gelerek, fikir alış verişinde bulundular; yapacakları çalışmayı masaya yatırdılar; izlenecek yol haritası hakkında istişare yaptılar.

Büyütmek için resme tıklayın

Sosyal Sorumluluk Projesi gerçekleştirmek; sosyal ve kültürel konularda daha aktif bir rol içinde bulunmak, topluma ve içinde bulunduğu ortama daha faydalı işler yapmak; birlik ve beraberlik duygusunu geliştirmek amacıyla bir araya gelen kadınlar; her zaman çalışan-ürüten, düşünen, sosyal sorumluluk için gayret gösteren başta kadınlar olmak üzere herkese yardımcı olmayı hedeflediklerini ifade ettiler. Körfez'in tanınan isimlerinden olan Yeniyalı Mahallesinde ikamet eden Nermin Aydın Güzel'in organizesi ile bir araya gelen kadınlar, birlik ve beraberlik mesajı verdiler; güzel hizmetler için çalışacaklarını yenilediler.

13 Mayıs 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.