Görevi devr aldı İzmitlilere seslendi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, mazbatasını aldıktan sonra İzmit Belediyesi'ne gelerek görevi eski Başkan Nevzat Doğan'dan devraldı. Daha sonra belediyenin önünde kurulan platforma gelen Hürriyet ve beraberindekiler kendilerini bekleyen İzmitlilere hitap etti. Hürriyet, konuşmasının sonunda elindeki güvercinleri uçurdu.

Haber albümü için resme tıklayın

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, mazbatasını aldıktan sonra İzmit Belediyesi'ne gelerek görevi eski Başkan Nevzat Doğan'dan devraldı. Daha sonra belediyenin önünde kurulan platforma gelen Hürriyet ve beraberindekiler kendilerini bekleyen İzmitlilere hitap etti. Programda ilk konuşan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, "Mart sonu bahar dedik ve siz baharı Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte İzmit’e getirdiniz. Millet İttifakı olarak yola çıktığımız Fatma Hanım’a inandık ve bundan sonra biliyoruz k İzmit’te ayırt etmeden hizmet edeceğine inanıyorum” dedi.

"HÜRRİYET'E AY YILDIZLI ROZETİ TAKIYORUM"

Yıldız’ın ardından konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Şeffaf belediyecilik dedik, eşitlik var dedik ve kazandık. Fatma Kaplan Hürriyet’e ay yıldızlı rozeti takıyorum. Kendisine başarılar diliyorum” dedi. Milletvekili ve PM Üyesi Haydar Akar, “İzmitliler istedi Fatma Kaplan Hürriyet’i başkan yaptı. 31 Mart akşamı demokratik bir şekilde Belsa’ya gireceğiz dedik ev Belsa’ya girdik. 15 yılın heyecanını görüyorum sizde. Türkiye’ye yeni bir yıldız daha yaratacağız dedik. 5 yıl sonra tüm Türkiye Fatma Kaplan Hürriyet’i ve İzmit’i konuşacak” diyerek konuşmasını tamamladı.

15 Nisan 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.