Emrah Çoban'ın müdürlüğü düştü

Körfez Belediyesi Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban, İzmit Belediyesi’ne geçerek burada Spor Müdürü olarak göreve başlamıştı. Ancak müdürlük görevi uzun sürmedi. Çoban’ın müdürlük atamasından istifa ettirilerek düz memur olarak Fen İşleri’ne gönderildiği öğrenildi.

Büyütmek için resme tıklayın

2014 seçimlerinden sonra Körfez Belediye Başkanı olan İsmail Baran, yeğeni olan Emrah Çoban’ı özel kalem müdürü olarak atamıştı. 2019 seçimlerinde yeniden aday olma ümidi olan Baran, aday gösterilmeyince Emrah Çoban, Körfez’den ayrılmak istedi. İzmit Belediyesi’ne geçmeyi hedefleyen Çokan, müdür olabilmek için önce Körfez’de Zabıta Müdürlüğü’ne getirildi. Müdür olarak İzmit Belediyesi’ne gönderildi.

HATA YAPILMIŞ

İzmit Belediyesi’nde spor müdürü olarak görevlendirilen Emrah Çoban birkaç hafta müdür olarak çalıştı. Ardından yapılan hata anlaşıldı. Özel kalem müdürleri, başkanın inisiyatifinde atana biliyordu, ancak diğer müdürlükler için üniversite mezuniyeti şartı gerekiyordu. Vasıfları tutmadığı için Emrah Çoban birkaç gün önce bu görevden el çektirildi. Çoban’ın müdürlük görevinden istifası istendi. Müdürlüğü ve odası elinden alınan Emrah Çoban şimdi düz memur olarak görev yapmakta. Çoban’ın Fen işleri biriminde görevlendirildiği öğrenildi.

12 Nisan 2019 - Kent Kulisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz