Reklamı Kapat

Büyükakın, "Belediyelerin varlık sebebi halka hizmettir"

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın İnsanlar mutlu olmadan devletin var olmasının bir kıymeti yok. Belediyelerin varlık sebebi halkı mutlu etmek engellilere çocuklara kadınlara yaşlılara hizmet etmektir dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Yukarı Herekede Güneydoğu kökenli vatandaşlarla bir araya geldi. Yukarı Hereke Kültür Merkezinde yapılan toplantıya AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve vatandaşlar katıldı.

İNSANA DOKUNAN PROJELER YAPACAĞIZ

Programda ilk sözü alan Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt AK Parti belediyeciliğiyle çok önemli hizmetler yapıldığını belirterek Yukarı Hereke Mahallesinde hep birinci parti olduk. Yukarı Herekeye çok hizmet ettik sorunların büyük bir kısmı çözüme kavuştu. Kalan sorunları önümüzdeki dönemde çözmeye devam edeceğiz. Körfeze metro geliyor İlimtepe Yolunu yapacağız Yukarı Hereke İmes Bağlantı yolunu da yapacağız Hereke Bölgesinde Millet Bahçeleri yapacağız Kılavuz Gençlik Merkezleri oluşturacağız Bilgi evleri yeni mesire alanları insana dokunan projeler yapacağız dedi.

VARLIK SEBEBİMİZ İNSANLIĞA HİZMET ETMEK

Daha sonra sözü alan AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın 10 yıl boyunca Büyükşehir Belediyesinde çalıştığını belirterek Şehrin her yerini biliyoruz belediyeye gelince Dur bakayım ne yapacağız demeyeceğiz işlere kaldığımız yerden devam edeceğiz. Esnaf çocuğuyuz bu halkın arasında yetiştik bu halkın kültürünü de biliriz. İnsanlar yaşamadan insanlar mutlu olmadan devletin var olmasının bir kıymeti olmadığını bilerek yetiştik. Bizim varlık sebebimiz belediyenin varlık sebebi halkın mutlu olması engellilere çocuklara kadınlara yaşlılara hizmet etmektir. Bunları yapmadığınız zaman ne halkın ne hakkın rızasını alamazsınız. Allahın rızasını almadığımız bir işi yapmanın bir kıymeti de yoktur. İstediğiniz kadar köprü yapın bina yapın ama insanların gönlüne giden köprüleri yıktıysanız kibirlendiyseniz halktan koptuysanız geriye hiçbir şey kalmıyor. Halkın memnuniyeti olmadan belediyenin bir kıymeti yok dedi.

SİZİ MAHÇUP ETMEYECEĞİZ

Geçmiş dönemde yapılan hizmetler gibi önümüzdeki dönemde de hizmet edeceklerini kaydeden Büyükakın Her zaman daha güzele doğru yürümeye devam edeceğiz. Eğer bize destek olursanız sizin boynunuzu bükmeyiz sizi mahcup etmeyiz. Bu iş bir emanet işidir emanet ehil ellerde olmalı. Emaneti alacak kişi söz verdiğinde tutacak emanete ihanet etmeyecek. Bu anlayışla önümüzdeki süreçte hizmet edeceğiz diye konuştu.

12 Mart 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz