Kartepe Amatör’de yeni oluşum sesleri yükseliyor

Kartepe Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği yeni bir oluşuma hazırlanıyor. Kartepe Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği kurucularından Hasan Cebeci ve Cengiz Akbaş gazetemizi ziyaret ederek yeni oluşum hakkında bilgi verdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Mevcut Başkan İsmail Şahin’in pasif olmasından dolayı seçimlere gitmek üzere olan üyeler başkan değişimi yaparak Adnan Karslı’yı göreve getirdi. Ancak Karslı’nın on gün içinde olağanüstü genel kurul kararı almasını bekleyen üyeler üzerinden on gün geçmesine rağmen seçime gidilmemesine karşı yeni oluşum kararı aldı.


TEK AMACIMIZ SPORDA BİRLİK SAĞLAMAK
Cengiz Akbaş yaptığı açıklama da; “Adnan Karslı başkan olduktan sonra genel kurul kararı alınacaktı ancak alınmadı. Bizler Kartepe’de ki spor kulüplerinin sesini duyurmak ve bir mecrada birleşerek daha çok kenetlenmek adına bir şeyler yapmak istiyoruz bir an önce. Ancak siyaset alet ediliyor derneğimize de. Meclis üyeliğini düşünenler önceliği kendi çıkarları doğrultusunda kullanıyorlar. Biz buna karşıyız. Kartepe saha sporları, kış sporları, yaz sporları olsun tüm sporlara açık bir ilçe. Bizler tüm spor kulüpleri olarak bir arada kenetlenerek çok daha güzel şeyler yapabiliriz. Bir binamız olsun istiyoruz. Maşukiye’nin maçı varsa Aslanbeyli de gitsin istiyoruz. Birlik ve beraberlik olsun tek amacımız bu” şeklinde konuştu


YENİ OLUŞUMU DESTEKLEYEN KULÜPLER;
Aslanbeyspor – Bülent Sarı
Suadiye Spor – Mevlüt Ağra
Balaban Spor – Veyis Ertuğ
ŞirinsulhiyeSpor – Tarık Uzun
Derbent Esnaf – Cihan Karagöz
Derbentspor – Selçuk Baysal
Maşukiyespor – Engin Yılmaz
Uzuntarla Spor – Veysel Pınar
Köseköy Ateşspor – Mikail Aydınlı
Kartepe Belediyespor – Murat S. Çakır
Balaban Atçılık – Veyis Ertuğ
Nusretiyespor – Hakan Akyıldız
Eşmespor – Vasfi Aşçı
Sarımeşespor – Mehmet Gözen

31 Ocak 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.