İZKANDER’den yılın ilk istişare toplantısı

İzmit Kandıra Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (İZKANDER) Ömer Özkan başkanlığında 2019 yılının ilk istişare toplantısını yönetim kurulu üyesi Fevzi ERYILMAZ’a ait Sini Börek salonunda gerçekleştirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Toplantıya Başkan Ömer ÖZKAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Altınay UÇAR, Akın ERGÜL, Fevzi ERYILMAZ ve Erkan TOGAY’ın yanı sıra İstişare Kurulu Üyeleri katıldı.

Biz Büyük Bir Aileyiz

Toplantı sonrasında Basın Sözcüsü Erkan TOGAY yaptığı basın açıklamasında; “Öncelikle toplantımıza katılım sağlayan Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile İstişare Kurulu Üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Her geçen gün daha da büyüyen İZKANDER ailemizin üzerimize yüklediği sorumlulukların farkındayız. Biz büyük bir aileyiz. Bütün bölge halkımızı ailemiz olarak görüyoruz. Bu sorumluluk bilinci ile gerçekleştirdiğimiz istişare toplantılarımızda bölge insanımızın sesine kulak vermeye çalışıyoruz. Sorunların çözümü noktasında neler yapılabileceği konusunda halkımızın gücü ve dili olmaya gayret gösteriyoruz. Bu konuda gözümüzü budaktan sakınmıyoruz, sakınmayacağız da. Öncelikli amacımız bölge insanımızın giderek kaybolan, kurumaya yüz tutmuş sosyal ve kültürel zenginliklerini yeşertmek, birlik ve beraberliğimizi sımsıkı işleyerek bunu gelecek nesillerimize aktarabilmektir. Bölge halkımızın refahı, huzuru ve sosyo-kültürel güzelliklerini daha üst seviyelere çıkarmak için elimizden geldiğince çalışacağız.” Dedi.

Yeni Yılın Tüm İnsanlığa Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz

Açıklamasına devam eden Basın Sözcüsü TOGAY sözlerine; “Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılda gerçekleştirdiğimiz ilk istişare toplantımızın bölgemize hayırlı olması dileklerimizle birlikte 2019 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.” diyerek yeni yılı kutladı.. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı, mekân sahibi Fevzi ERYILMAZ’ın çay ikramı ile sonlandırıldı.

11 Ocak 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz