Reklamı Kapat

Karaosmanoğlu, ''Amatör spor, gençliğe sahip çıkmaktır''

Başkan Karaosmanoğlu Yuvacık Spor Kulübü Başkanı Abdulkadir Karaosmanoğlu ve yönetimiyle bir araya geldi.

Büyütmek için resme tıklayın

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Yuvacık Spor Kulübü Başkanı Abdulkadir Karaosmanoğlu ve yönetiminin yanı sıra Antrenör Fatih Kurtoğlu ile birlikte amatör sporcuları makamında konuk etti. Gençlik ve spor hizmetlerinin belli bir program dâhilinde hayata geçirdiklerini görüşmede söyleyen Karaosmanoğlu Gençlik hizmetlerimizle Kocaelimizin ve hatta Türkiyemizin geleceğini inşasında çok önemli bir paya sahibiz. Öğrencilerinizle ve gençlerle olan diyalogların kurulmasında amatör spor kulüplerinin etkisinin çok büyük olduğunu görüyorum dedi.

AİLE YAPISINI KORUMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

Yaratılanı Yaratandan dolayı sevmeyi ilke edinmiş bir inancın ve kültürün temsilcileri olarak amatör spor kulüplerinin başta bağımlılık başta olmak üzere Türkiyenin sağlıklı gelişimine zarar verecek yapıların neslimizden korunmasına dönük sahadaki ana aktör olduğunu da vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu Büyükşehir Belediyesi olarak insanımıza hizmet etmek onun mutluluğuna ve sağlıklı bir aile yapısını korumak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnsana hizmet akılla duyguyu dengelemeyi gerektirir. İnsana hizmet samimiyet ve fedakârlık gerektirir. Bu yüzden işimiz başka işlerden çok daha zor çok daha meşakkatlidir. Ancak amatör spor kulüplerimizdeki fedakârlığı yakinen biliyorum. Çünkü amatör spor aslında gençliğe sahip çıkmaktır şeklinde konuştu.

HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ HER PROJE GELECEĞE DÖNÜKTÜR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak sürekli gelişimi ve hayat boyu eğitimi önemsiyoruz açıklamalarını da yapan Başkan Karaosmanoğlu Bu nedenler Amatör Spor Kulüplerimiz çok önemlidir. Yeni bir Kocaeli yeni bir Türkiye kuruluyor. Bilginin ve samimiyetin buluştuğu bir gücün aşamayacağı engel yoktur. Amatör spor kulüplerimizle kentimiz için hayata geçirdiğimiz her proje geleceğe dönüktür diyerek sözlerini sona erdirdi. Ziyarette Yuvacık Spor Kulübü Başkanı Abdulkadir Karaosmanoğlu hayata geçirilen Yuvacık Stadı ve amatör spor verilen destekler için Başkan Karaosmanoğluna teşekkür ederek görüşme tamamlandı.

04 Aralık 2018 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz