Reklamı Kapat

Başkan Bulut, Ticaret Odaları Konseyi’ne seçildi

KOTO heyeti Rifat Hisarcıklıoğlu'nun geçerli oyların tamamını alarak 5. kez başkan seçildiği TOBB 74. Genel Kuruluna katıldı. Genel kurulda KOTO Başkanı Bulut da Ticaret Odaları Konseyine seçildi

Büyütmek için resme tıklayın

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin TOBB 74. Genel Kurulu hafta başı Ankarada gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlunun tek aday olduğu genel kurulda Kocaeli iş dünyasını temsilen Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut Meclis Başkanı Akın Doğan Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Erenkaya KOTO TOBB Delegeleri Abdin Öztürk Adnan Sancak Ali Suat Birer Cafer Kozluca Haluk Mamik Hasan Kanca Hasan Kaya Hüseyin Avni Aslan Hüseyin Eryaşar Kerim Bayramoğlu Medet Aydın Murat Aydın Oktay Alkan Uğur Demir Yaşar Can ve Oda Genel Sekreteri Mert Anlıpak yer aldı.

HİSARCIKLIOĞLU YENİDEN BAŞKAN

2 gün süren genel kurul TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı TOBB Yönetim Kurulu Konseyler oda borsa başkanları ve delegelerin Anıtkabiri ziyaret ederek Atanın huzurunda saygı duruşunda bulunmasıyla başladı. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde devam eden 74. Genel Kurulda yapılan seçimde geçerli oyların tamamını alarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB Başkanlığına yeniden M. Rifat Hisarcıklıoğlu seçilirken KOTO Başkanı Bulut da Ticaret Odaları Konseyine seçildi.

TOBBUN BÜYÜME YOLCULUĞU DEVAM EDECEK

74. Genel Kurulu değerlendiren Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut Çatı kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bir kez daha başkan seçilen Sayın Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlunu kutluyoruz. Vizyon projeleriyle oda ve borsaların yol göstericisi olan TOBBun büyüme yolculuğu hız kesmeden devam edecek. Bizler de Ticaret Odaları Konseyinde Odalarımıza ve TOBB camiasına en iyi hizmeti vermek için çalışacağız dedi. Başkan Bulut TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zetinoğlunu da tebrik etti. Hisarcıklıoğlu 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu. TOBB Başkanlığına ilk kez 16 Haziran 2001de seçilen Hisarcıklıoğlu beşinci kez bu görevi yürütecek.

16 Mayıs 2018 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (262) 371 53 71
Bilgi için tıklayın