Reklamı Kapat

Kocaelispor'dan uyuşturucuya 'hodri meydan'

Hodri Meydan taraftar grubu uyuşturucuya karşı farkındalık için Sabri Yalım Parkı'nda bir basın açıklaması gerçekleştirdi

Büyütmek için resme tıklayın

Melike ATÇEKEN - Kocaelispor'un taraftar grubu Hodri Meydan, uyuşturuya karşı farkındalık için Sabri Yalım Parkı'nda bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasına, Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, İzmit eski İlçe Başkanı Selman Yıldırım, CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Ufuk Turan, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, CHP İzmit Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve taraftarlar katıldı. Açıklamayı Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler yaptı.

UYUŞTURUCUYA  "HODRİ MEYDAN"
“Maddeye hodri meydan” sloganıyla başlayan basın açıklaması “Bizler Hodri Meydan taraftarlar derneği olarak 21. Yüzyılın vebası olarak gördüğümüz uyuşturucu illetiyle mücadele etmek ve kesinlikle kendi organizasyonumuzda buna müsade etmeyeceğimiz şekilde önlem almak üzere kararlar almış bulunmaktayız. Uyuşturucu ailelerin dağılmasına neden olan, aile içi şiddete yol açan, insanları suça iten, insanın sağlığının kaybolmasına yol açan bir illettir. Uyuşturucuya hayır diyoruz” şeklinde devam etti.

ŞEHRİMİZE AMATEM GİBİ BİR KURULUŞ İSTİYORUZ
Trübün lideri ve dernek sözcüsü Enver Güler yaptığı açıklamada “ Şehrimizde amatem gibi bir kuruluş istiyoruz. Buradan bütün sivil toplum kuruluşlarına, belediyelere sesleniyorum. Bunu yapalım” dedi.

YAPILAN EN GÜZEL ETKİNLİK
Hodri Meydan Taraftar Derneği buluşmasında söz alan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “ Yapılan en güzel etkinlik. Burada Hodri Meydan ile beraber olmaktan çok mutluyum. Her zaman yanınızdayız. Bir olursak başaracağız yeter ki biz buna inanalım.” Açıklamasında bulundu.

UYUŞTURUCUNUN KARŞISINDAYIZ
Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, buluşmada “ Önümüzdeki süreçte bütün kocaeli olarak Hodri Meydan’ın yanında, uyuşturucunun karşısındayız. dedi.

KOCAELİ’NİN GERÇEĞİDİR
İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Ufuk Turhan, İzmit Yenidoğan Mahallesi’nde büyüdüğünü anlatarak “ Yenidoğan gibi bir mahallede büyümüş, maddenin en fazla olduğu yerden hiç içmeden çıkmış bir vatandaşım. Hodri Meydan’ın nezdinde Enver başkana teşekkür ediyorum. Hodri Meydan, Kocaeli’nin gerçeğidir.

YOZLAŞMANIN BAŞLANGICIDIR
Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, “Kocaelisporun ne ifade ettiğini buradaki topluluğa anlatmayacağız. Dün akşam Afrin’de şehir olan uzman çavuş kardeşimize rahmet diliyoruz. Uyuşturucu parçalanmış ailelerden çıkmakta. Demek ki öncelik çekirdek ailede. Uyuşturucuyla ilgili çalışan uzmanlar her şeye emek veremeden mücadele etmeden her istediğine kolayca ulaşan bireyler, uyuşturuca çok kolay ulaşır demekte. Şunu aşılamak zorundayız. Emek, emek, emek. Turgut Özal’ın “Benim memurum işini bilir “ cümlesi toplumumuzda yozlaşmanın başlangıcıdır. Sizlerin mücadelesiyle Kocaelispor, bu ülkenin futbolunda sporunda yerini alacak” açıklamasında bulundu.

AMATEMİ KOCAELİ’NE KAZANDIRACAĞIZ
İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Güray Oruç, “Dün akşam derbi maçını bitiremeyen ülkenin, bugün burada Kocaelispor taraftarlarıyla uyuşturucu için mücadele ettiğini görüyoruz. Birkaç yıl içinde amatemi Kocaeli’ne kazandıracağız. “ dedi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından Hodri Meydan Taraftar Derneği ve Kocaelispor’lu taraftarlar dağıldı.

21 Nisan 2018 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kartepe Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kartepe Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (262) 371 53 71
Bilgi için tıklayın