Gizle
  • Dolar
    5.683
  • Euro
    6.5806
  • Altın
    224.3547
  • Bist
    98.734
mask

Haydar Akar'dan
ilçe ilçe eleştiri yağmuru...

Haydar Akar'dan ilçe ilçe eleştiri yağmuru...

mask

Karakadılar yönetimi ile vedalaştı

Karakadılar yönetimi ile vedalaştı

mask

İşçi servisi devrildi: 16 yaralı

İşçi servisi devrildi: 16 yaralı

mask

Arkadaş hatırı uyuşturucu tacirlerine 12 yıla patladı

Arkadaş hatırı uyuşturucu tacirlerine 12 yıla patladı

mask

Erdoğan pankart açan ODTÜ'lülere açtığı davayı geri çekti

Erdoğan pankart açan ODTÜ'lülere açtığı davayı geri çekti

mask

Brunson'un
avukatı mahkemeye başvurdu...

Brunson'un avukatı mahkemeye başvurdu...

mask

Bıçakla yaralandı, polis merkezi önünde yere yığıldı

Bıçakla yaralandı, polis merkezi önünde yere yığıldı

mask

''Asalet Kumkuması''
yoğun ilgi görüyor

''Asalet Kumkuması'' yoğun ilgi görüyor

mask

Kartepe’de
feci kaza

Kartepe’de feci kaza

mask

Kontrolden çıkan otomobil takla attı:
2 yaralı

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

mask

Kartepe’de ekipler arı gibi çalışıyor

Kartepe’de ekipler arı gibi çalışıyor

mask

Tır 2 yolcu otobüsüne çarptı:
1’i ağır 8 yaralı

Tır 2 yolcu otobüsüne çarptı: 1’i ağır 8 yaralı

mask

Demokrasi için kaleme sarıldılar

Demokrasi için kaleme sarıldılar

mask

Spor yap
sağlıklı ol

Spor yap sağlıklı ol

mask

Gençtürk
ve Baştan adaylıklarını açıkladı

Gençtürk ve Baştan adaylıklarını açıkladı

3. LİG

TAKIM O P
  1. 1. Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor 7 15
  2. 2. Diyarbekir Spor A.Ş. 7 15
  3. 3. Kocaelispor 7 15
  4. 4. Karacabey Belediye Spor A.Ş. 7 13
  5. 5. Çorum Belediyespor 7 13
  6. 6. Serik Belediyespor 7 12
  7. 7. Muğlaspor 7 11
  8. 8. Ankara Adliye Spor 7 9
  9. 9. Halide Edip Adivarspor 7 9
  10. 10. 1461 Trabzon 7 9
  11. 11. Bağcilar Spor Kulübü 7 8
  12. 12. Anagold 24Erzincanspor 7 8
  13. 13. Payasspor 7 7
  14. 14. Gölcükspor 7 6
  15. 15. Cizre Spor 7 6
  16. 16. Fatsa Belediyespor 7 6
  17. 17. Turgutluspor 7 5
  18. 18. Bucaspor 7 3
TAKIMLAR TARİH
  1. Fatsa Belediyespor 1461 Trabzon 13.10.2018 14:00
  2. Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor Payasspor 13.10.2018 14:00
  3. Bağcilar Spor Kulübü Cizre Spor 13.10.2018 14:00
  4. Ankara Adliye Spor Turgutluspor 13.10.2018 14:30
  5. Anagold 24Erzincanspor Çorum Belediyespor 13.10.2018 14:30
  6. Karacabey Belediye Spor A.Ş. Halide Edip Adivarspor 13.10.2018 15:00
  7. Gölcükspor Muğlaspor 13.10.2018 15:00
  8. Diyarbekir Spor A.Ş. Serik Belediyespor 13.10.2018 14:00
  9. Kocaelispor Bucaspor 13.10.2018 19:00